Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1812C152J2GACTU
C1812C152J2GACTU
C1812C152J2GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1812C152J2GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1812C152J2GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1500PF 200V NP0 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero C1812C152J2GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1500PF 200V NP0 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 138718 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.043" (1.10mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)