Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1812C221KDRACTU
C1812C221KDRACTU
C1812C221KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1812C221KDRACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1812C221KDRACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 220PF 1KV X7R 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero C1812C221KDRACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 220PF 1KV X7R 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 72808 pcs Tietolomake High Voltage X7R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1000V (1kV)
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.061" (1.55mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Sarja C Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet 399-7276-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 46 Weeks Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet High Voltage
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 220pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
kapasitanssi 220pF Sovellukset General Purpose