Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1812C682F5GACTU
C1812C682F5GACTU
C1812C682F5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1812C682F5GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1812C682F5GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 6800PF 50V NP0 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero C1812C682F5GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 6800PF 50V NP0 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 27667 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.043" (1.10mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)