Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C2220C684K5RACTU
C2220C684K5RACTU
C2220C684K5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C2220C684K5RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C2220C684K5RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.68UF 50V X7R 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero C2220C684K5RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.68UF 50V X7R 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 63273 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.049" (1.25mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)