Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C2220X331JFGACTU
C2220X331JFGACTU
C2220X331JFGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C2220X331JFGACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C2220X331JFGACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 330PF 1.5KV C0G/NP0 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero C2220X331JFGACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 330PF 1.5KV C0G/NP0 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 50779 pcs Tietolomake HV FT-CAP, C0G Dielectric, Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1500V (1.5kV)
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.061" (1.55mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja HV FT-CAP Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric)
Muut nimet 399-11235-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 54 Weeks Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Soft Termination, High Voltage
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
kapasitanssi 330pF Sovellukset Boardflex Sensitive