Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C2225C103MGRACTU
C2225C103MGRACTU
C2225C103MGRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C2225C103MGRACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C2225C103MGRACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 10000PF 2KV X7R 2225
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero C2225C103MGRACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 10000PF 2KV X7R 2225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 43526 pcs Tietolomake High Voltage X7R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2000V (2kV)
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.071" (1.80mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm)