Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C2225C473KDRACTU
C2225C473KDRACTU
C2225C473KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C2225C473KDRACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C2225C473KDRACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.047UF 1KV X7R 2225
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero C2225C473KDRACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.047UF 1KV X7R 2225 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 41200 pcs Tietolomake High Voltage X7R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1000V (1kV)
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.071" (1.80mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm)