Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C320C511FAG5TA
C320C511FAG5TA
C320C511FAG5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C320C511FAG5TA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C320C511FAG5TA
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 510PF 250V C0G/NP0 RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero C320C511FAG5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 510PF 250V C0G/NP0 RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 128686 pcs Tietolomake Goldmax, C0G 300 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Sarja Goldmax, 300 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Lead Spacing 0.100" (2.54mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.290" (7.36mm) ominaisuudet Low ESL
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 510pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapasitanssi 510pF Sovellukset General Purpose