Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C321C181FCG5TA
C321C181FCG5TA
C321C181FCG5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C321C181FCG5TA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C321C181FCG5TA
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 180PF 500V NP0 RADIAL
Product parameter
Osa numero C321C181FCG5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 180PF 500V NP0 RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 44432 pcs Tietolomake High Voltage Goldmax, C0G 300 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.200" L x 0.200" W (5.08mm x 5.08mm)
Sarja Goldmax, 300 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 52 Weeks
Lead Style Formed Leads Lead Spacing 0.250" (6.35mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.260" (6.60mm)
ominaisuudet High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 180pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapasitanssi 180pF