Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C321C183F2G5TA
C321C183F2G5TA
C321C183F2G5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C321C183F2G5TA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C321C183F2G5TA
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.018UF 200V C0G/NP0 RAD
Product parameter
Osa numero C321C183F2G5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.018UF 200V C0G/NP0 RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 38328 pcs Tietolomake Goldmax, C0G 300 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Sarja Goldmax, 300 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads - Kinked
Lead Spacing 0.250" (6.35mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.260" (6.60mm) ominaisuudet Low ESL
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0.018µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapasitanssi 0.018µF Sovellukset General Purpose