Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C323C104F1G5TA7301
C323C104F1G5TA7301
C323C104F1G5TA7301
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C323C104F1G5TA7301 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C323C104F1G5TA7301
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.1UF 100V C0G/NP0 RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero C323C104F1G5TA7301 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.1UF 100V C0G/NP0 RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 45052 pcs Tietolomake Goldmax, C0G 300 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Sarja Goldmax, 300 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads - Kinked
Lead Spacing 0.200" (5.08mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.300" (7.62mm) ominaisuudet Low ESL
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapasitanssi 0.1µF Sovellukset General Purpose