Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C330C124F2G5TA
C330C124F2G5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C330C124F2G5TA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C330C124F2G5TA
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER RAD 120NF 200V C0G 1%
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero C330C124F2G5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER RAD 120NF 200V C0G 1% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 31390 pcs Tietolomake Goldmax, C0G 300 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm)
Sarja Goldmax, 300 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Lead Spacing 0.200" (5.08mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.360" (9.14mm) ominaisuudet Low ESL
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0.12µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapasitanssi 0.12µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
C330C123JDG5TA7303 Image
C330C123JDG5TA Image
  • Osa#:C330C123JDG5TA
  • valmistajat:KEMET
  • Kuvaus:CAP CER 0.012UF 1KV C0G/NP0 RAD