Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C330C221GDG5TA
C330C221GDG5TA
C330C221GDG5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C330C221GDG5TA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C330C221GDG5TA
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 220PF 1KV NP0 RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero C330C221GDG5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 220PF 1KV NP0 RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62793 pcs Tietolomake High Voltage Goldmax, C0G 300 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1000V (1kV)
Toleranssi ±2% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
Sarja Goldmax, 300 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet Q8890488 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 52 Weeks Lead Style Straight
Lead Spacing 0.200" (5.08mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.360" (9.14mm) ominaisuudet High Voltage
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 220pF ±2% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapasitanssi 220pF Sovellukset General Purpose