Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C330C472GDG5TA
C330C472GDG5TA
C330C472GDG5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C330C472GDG5TA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C330C472GDG5TA
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 4700PF 1KV C0G/NP0 RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero C330C472GDG5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 4700PF 1KV C0G/NP0 RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 53314 pcs Tietolomake High Voltage Goldmax, C0G 300 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1000V (1kV)
Toleranssi ±2% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm)
Sarja Goldmax, 300 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 54 Weeks
Lead Style Straight Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.360" (9.14mm)
ominaisuudet High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 4700pF ±2% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapasitanssi 4700pF