Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C335C104F5G5TA7301
C335C104F5G5TA7301
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C335C104F5G5TA7301 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C335C104F5G5TA7301
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
Product parameter
Osa numero C335C104F5G5TA7301 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 37056 pcs Tietolomake Goldmax, C0G 300 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm)
Sarja Goldmax, 300 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads - Kinked
Lead Spacing 0.200" (5.08mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm) ominaisuudet Low ESL
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapasitanssi 0.1µF Sovellukset General Purpose