Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C410C162J3G5TA7200
C410C162J3G5TA7200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C410C162J3G5TA7200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C410C162J3G5TA7200
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero C410C162J3G5TA7200 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 708693 pcs Tietolomake Aximax, COG 400 Series, Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)
Sarja Aximax 400 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Low ESL
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
kapasitanssi 1600pF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:C410C162J3G5TA
  • valmistajat:KEMET