Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C921U331KYYDBAWL20
C921U331KYYDBAWL20
C921U331KYYDBAWL20
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C921U331KYYDBAWL20 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C921U331KYYDBAWL20
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero C921U331KYYDBAWL20 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5034 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400VAC
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin Y5P (B) Koko / Dimension 0.354" Dia (9.00mm)
Sarja C900 Arvioinnit X1, Y2
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Disc
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads - Kinked
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapasitanssi 330pF Sovellukset Safety