Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > CCR05CG222GP
CCR05CG222GP
CCR05CG222GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CCR05CG222GP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CCR05CG222GP
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 2200PF 50V 2% RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 34786 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero CCR05CG222GP Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 2200PF 50V 2% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 34786 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±2% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm)