Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > CDR35BP472BFUS
CDR35BP472BFUS
CDR35BP472BFUS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CDR35BP472BFUS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CDR35BP472BFUS
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 4700PF 100V BP 1825
Lyijytön tila / RoHS-tila Pyydä inventaarivalvonta / RoHS-vaatimustenvastaisuus
In Stock 17581 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
7500 pcs
Product parameter
Osa numero CDR35BP472BFUS Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 4700PF 100V BP 1825 Lyijytön tila / RoHS-tila Pyydä inventaarivalvonta / RoHS-vaatimustenvastaisuus
Määrä saatavilla 17581 pcs Tietolomake Ceramic Chip, MIL-PRF-55681
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.059" (1.50mm)
lämpötila kerroin BP Koko / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Sarja Military, MIL-PRF-55681, CDR35 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 1825 (4564 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 54 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti S (0.001%)
Yksityiskohtainen kuvaus 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric) kapasitanssi 4700pF