Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > CK05BX333K
CK05BX333K
CK05BX333K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CK05BX333K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CK05BX333K
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.033UF 50V 10% RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 165634 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero CK05BX333K Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.033UF 50V 10% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 165634 pcs Tietolomake CK05BX333K SpecMultilayer Ceramic Caps(Mil)
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin BX Koko / Dimension 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm)