Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > CSR13G226KP
CSR13G226KP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CSR13G226KP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CSR13G226KP
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 22UF 10% 50V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5280 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero CSR13G226KP Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 22UF 10% 50V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5280 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Tyyppi Hermetically Sealed Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.351" Dia x 0.922" L (8.92mm x 23.42mm) Sarja Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13