Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > CWR11FH476KB
CWR11FH476KB
CWR11FH476KB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CWR11FH476KB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CWR11FH476KB
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 47UF 10% 10V 2917
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 35252 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero CWR11FH476KB Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 47UF 10% 10V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 35252 pcs Tietolomake CWR11FH476KB Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11