Koti > Tuotteet > releet > Signaalireleet, enintään 2 ampeeria > EB2-12SNU-L
EB2-12SNU-L
EB2-12SNU-L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EB2-12SNU-L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EB2-12SNU-L
Valmistaja KEMET
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
Product parameter
Osa numero EB2-12SNU-L Valmistaja KEMET
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62546 pcs Tietolomake EA2, EB2 Series
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 9 VDC
Sammuta Voltage (Min) - päättyminen Style Gull Wing
kytkentäjännite 250VAC, 220VDC - Max Sarja EB2
Release Time 1ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Tape & Reel (TR) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toiminta-aika 2ms Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 54 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Ota Arvostelu (Current) 1A
Yhteydenotto Material Silver Alloy, Gold Alloy Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Coil Voltage 12VDC Coil Type Latching, Single Coil
Coil Resistance 1.44 kOhms Coil Virta 100 mW
Coil Current 8.3mA