Koti > Tuotteet > releet > Signaalireleet, enintään 2 ampeeria > EC2-24SNU
EC2-24SNU
EC2-24SNU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EC2-24SNU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EC2-24SNU
Valmistaja KEMET
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs3360 pcs
Product parameter
Osa numero EC2-24SNU Valmistaja KEMET
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 48307 pcs Tietolomake EC2, EE2 Series
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 18 VDC
Sammuta Voltage (Min) - päättyminen Style PC Pin
kytkentäjännite 250VAC, 220VDC - Max Sarja EC2
Release Time 1ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Tube Muut nimet 399-11038-5
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toiminta-aika 2ms
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Ota Arvostelu (Current) 2A Yhteydenotto Material Silver Alloy, Gold Alloy
Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C) Coil Voltage 24VDC
Coil Type Latching, Single Coil Coil Resistance 5.76 kOhms
Coil Virta 100 mW Coil Current 4.2mA
Liittyvät tuotteet
EC2-5ND Image
  • Osa#:EC2-5ND
  • valmistajat:KEMET
  • Varastossa:4150
EC2-24ND Image
  • Osa#:EC2-24ND
  • valmistajat:KEMET
  • Varastossa:5202
EC2-5SNU Image
  • Osa#:EC2-5SNU
EC2-5NU Image
  • Osa#:EC2-5NU