Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ESH228M035AM7AA
ESH228M035AM7AA
ESH228M035AM7AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESH228M035AM7AA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESH228M035AM7AA
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ESH228M035AM7AA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 149341 pcs Tietolomake ESH Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja ESH
Ripple Current @ Low Frequency 1.37A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.5755A @ 10kHz