Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ESK105M050AC3AA
ESK105M050AC3AA
ESK105M050AC3AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESK105M050AC3AA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESK105M050AC3AA
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ESK105M050AC3AA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2379545 pcs Tietolomake ESK Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja ESK
Ripple Current @ Low Frequency 10mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 15mA @ 10kHz