Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali - polymeerikondensaattorit > M550B688K008AS
M550B688K008AS
M550B688K008AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M550B688K008AS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M550B688K008AS
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 6800UF 8V CHA MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 210 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
8 pcs
Product parameter
Osa numero M550B688K008AS Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 6800UF 8V CHA MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 210 pcs Tietolomake M55 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 8V
Tyyppi Hermetically Sealed Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm) Sarja M55
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case M55 Module Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistaja Koko Koodi B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.520" (13.20mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 8V M55 Module 15 mOhm
kapasitanssi 6800µF