Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali - polymeerikondensaattorit > M551B108M025AS
M551B108M025AS
M551B108M025AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M551B108M025AS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M551B108M025AS
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 1000UF 25V CHA MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 204 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
8 pcs
Product parameter
Osa numero M551B108M025AS Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 1000UF 25V CHA MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 204 pcs Tietolomake M55 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Tyyppi Hermetically Sealed Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm) Sarja M55
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case M55 Module Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistaja Koko Koodi B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.520" (13.20mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 25V M55 Module 30 mOhm
kapasitanssi 1000µF