Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > MPLC0730L1R5
MPLC0730L1R5
MPLC0730L1R5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPLC0730L1R5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPLC0730L1R5
Valmistaja KEMET
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 8.6A 15 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero MPLC0730L1R5 Valmistaja KEMET
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 8.6A 15 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 139026 pcs Tietolomake MPLC Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.315" L x 0.264" W (8.00mm x 6.70mm) suojaus Shielded
Sarja MPLC Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead Muut nimet 399-10975-2
Käyttölämpötila -20°C ~ 120°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Valmistajan toimitusaika 54 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 8.6A 15 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 8.6A Nykyinen - värikylläisyys 8.8A