Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > MPLCH0740L3R3
MPLCH0740L3R3
MPLCH0740L3R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPLCH0740L3R3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPLCH0740L3R3
Valmistaja KEMET
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 7.8A 19 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero MPLCH0740L3R3 Valmistaja KEMET
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 7.8A 19 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 134011 pcs Tietolomake MPLCH Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.307" L x 0.264" W (7.80mm x 6.70mm) suojaus Shielded
Sarja MPLCH Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 399-10991-6
Käyttölämpötila -20°C ~ 120°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Valmistajan toimitusaika 24 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.157" (4.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 7.8A 19 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 19 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 7.8A Nykyinen - värikylläisyys 7A