Koti > Tuotteet > vastukset > Erikoistuneet vastukset > PYR7511-47
PYR7511-47
PYR7511-47
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PYR7511-47 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PYR7511-47
Valmistaja KEMET
Kuvaus RES CAP BLEEDER 47K OHM 5% 13W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero PYR7511-47 Valmistaja KEMET
Kuvaus RES CAP BLEEDER 47K OHM 5% 13W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 25224 pcs Tietolomake
Kategoria vastukset Tyyppi Bleeder, Capacitor
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -
Sarja PYR paneeli tila 47 kOhms
Virta (wattia) 13W Pakkaus Bulk
Muut nimet 399-11541 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Capacitor, 32mm Pitch Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 47 kOhms ±5% 13W Bleeder, Capacitor Specialized Resistor Wirewound Capacitor, 32mm Pitch Sävellys Wirewound