Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > R49AI310040M1M
R49AI310040M1M
R49AI310040M1M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta R49AI310040M1M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero R49AI310040M1M
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 20% 800VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero R49AI310040M1M Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 20% 800VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 290388 pcs Tietolomake R49 Series, 310V
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 800V
Voltage Rating - AC 310V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm)
Sarja R49 Arvioinnit X1
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 399-11848 Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.535" (13.60mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 310V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.1µF