Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > R60IN41004030K
R60IN41004030K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta R60IN41004030K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero R60IN41004030K
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero R60IN41004030K Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 198922 pcs Tietolomake R60 SeriesR60II32204030K Spec
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
Sarja R60 Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus - Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 399-18621
60IN41004030K
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.594" (15.10mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial kapasitanssi 1µF