Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > R73UI0100SE03K
R73UI0100SE03K
R73UI0100SE03K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta R73UI0100SE03K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero R73UI0100SE03K
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP FILM 100PF 10% 2KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero R73UI0100SE03K Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP FILM 100PF 10% 2KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 220579 pcs Tietolomake R73 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Sarja R73 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 399-7652
73UI0100SE03K
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 25 Weeks Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 100pF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 100pF