Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > R75GD310050B0J
R75GD310050B0J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta R75GD310050B0J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero R75GD310050B0J
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 160VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero R75GD310050B0J Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 160VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 341332 pcs Tietolomake R75 Series, Automotive
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 160V
Voltage Rating - AC 70V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Sarja R75 Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 399-17918
75GD310050B0J
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.358" (9.10mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 70V 160V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.1µF