Koti > Tuotteet > Suodattimet > Yleiset toimintatangot > SSHB10H-17023
SSHB10H-17023
SSHB10H-17023
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SSHB10H-17023 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SSHB10H-17023
Valmistaja KEMET
Kuvaus CMC 2.3MH 1.7A 2LN TH
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero SSHB10H-17023 Valmistaja KEMET
Kuvaus CMC 2.3MH 1.7A 2LN TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 84094 pcs Tietolomake New Products BrochureSSHB10H-17023 Spec
Kategoria Suodattimet Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm)
Sarja SSHB10H Arvioinnit -
Pakkaus / Case Vertical, 4 PC Pin Muut nimet 399-17073
Käyttölämpötila -25°C ~ 120°C Lukumäärä Lines 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssi @ Taajuus 2.3mH @ 10kHz Korkeus (Max) 0.610" (15.50mm)
Suodatintyyppi - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.3mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.7A DCR 190 mOhm DC-vastus (DCR) (maksimi) 190 mOhm
Card Paksuus (mm) 1.7A Hyväksynnät -