SSRH7HS-M07154
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SSRH7HS-M07154 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | SSRH7HS-M07154 |
|---|---|
| Valmistaja | KEMET |
| Kuvaus | CMC 15.4MH 700MA 2LN TH |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | SSRH7HS-M07154 | Valmistaja | KEMET |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CMC 15.4MH 700MA 2LN TH | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 87701 pcs | Tietolomake | New Products BrochureSSRH7HS-M07154 Spec |
| Kategoria | Suodattimet | Voltage Rating - DC | - |
| Voltage Rating - AC | 250V | Koko / Dimension | 0.709" L x 0.571" W (18.00mm x 14.50mm) |
| Sarja | SSRH7H-M | Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | Vertical, 4 PC Pin | Muut nimet | 399-17057 UALSH7SM071540 |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 120°C | Lukumäärä Lines | 2 |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Valmistajan toimitusaika | 16 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Induktanssi @ Taajuus | 15.4mH @ 10kHz | Korkeus (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Suodatintyyppi | - | ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 15.4mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 630 mOhm | DC-vastus (DCR) (maksimi) | 630 mOhm |
| Card Paksuus (mm) | 700mA | Hyväksynnät | - |