Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > T322C156K015AS
T322C156K015AS
T322C156K015AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T322C156K015AS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T322C156K015AS
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 15UF 15V 10% AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 60861 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
149 pcs
Product parameter
Osa numero T322C156K015AS Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 15UF 15V 10% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 60861 pcs Tietolomake T322, T323 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 15V
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm) Sarja T322
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 399-1484 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 21 Weeks Valmistaja Koko Koodi C
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet General Purpose Epäonnistumisprosentti -
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.5 Ohm Yksityiskohtainen kuvaus 15µF Molded Tantalum Capacitors 15V Axial 2.5 Ohm
kapasitanssi 15µF