Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > T322C336K006AT
T322C336K006AT
T322C336K006AT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T322C336K006AT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T322C336K006AT
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 33UF 6V 10% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
164 pcs
Product parameter
Osa numero T322C336K006AT Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 33UF 6V 10% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 71341 pcs Tietolomake T322, T323 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6V
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm) Sarja T322
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 399-4534 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 21 Weeks Valmistaja Koko Koodi C
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet General Purpose Epäonnistumisprosentti -
ESR (Equivalent Series Resistance) 3 Ohm Yksityiskohtainen kuvaus 33µF Molded Tantalum Capacitors 6V Axial 3 Ohm
kapasitanssi 33µF