Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > T322D685M035AT
T322D685M035AT
T322D685M035AT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T322D685M035AT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T322D685M035AT
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 6.8UF 35V 20% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero T322D685M035AT Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 6.8UF 35V 20% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 66711 pcs Tietolomake T322, T323 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Tyyppi Molded Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm) Sarja T322
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 399-9901 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Valmistaja Koko Koodi D
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet General Purpose Epäonnistumisprosentti -
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.5 Ohm Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V Axial 2.5 Ohm
kapasitanssi 6.8µF