Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > T322F476K035AT
T322F476K035AT
T322F476K035AT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T322F476K035AT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T322F476K035AT
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 47UF 35V 10% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero T322F476K035AT Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 47UF 35V 10% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15035 pcs Tietolomake T322, T323 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.300" Dia x 0.710" L (7.62mm x 18.03mm) Sarja T322
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 399-4609 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Valmistaja Koko Koodi F
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet General Purpose Epäonnistumisprosentti -
ESR (Equivalent Series Resistance) 800 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 47µF Molded Tantalum Capacitors 35V Axial 800 mOhm
kapasitanssi 47µF