Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > T356M107K020AS
T356M107K020AS
T356M107K020AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T356M107K020AS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T356M107K020AS
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 100UF 20V 10% RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 14068 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero T356M107K020AS Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 100UF 20V 10% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 14068 pcs Tietolomake T35x Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 20V
Tyyppi Conformal Coated Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.402" Dia (10.20mm) Sarja T356, UltraDip II
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Disc
Muut nimet 399-1336 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 21 Weeks Valmistaja Koko Koodi M
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.740" (18.80mm)
ominaisuudet General Purpose Epäonnistumisprosentti -
ESR (Equivalent Series Resistance) 600 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V Radial, Disc 600 mOhm
kapasitanssi 100µF