Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > T491B475K016AS
T491B475K016AS
T491B475K016AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T491B475K016AS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T491B475K016AS
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 4.7UF 16V 10% 1411
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4637 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero T491B475K016AS Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 4.7UF 16V 10% 1411 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4637 pcs Tietolomake T491 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Sarja T491
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1411 (3528 Metric)
Muut nimet 399-1590-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistaja Koko Koodi B Lifetime @ Temp. -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm) ominaisuudet General Purpose
Epäonnistumisprosentti - ESR (Equivalent Series Resistance) 3.5 Ohm
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm kapasitanssi 4.7µF