Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > T491C686M010AT
T491C686M010AT
T491C686M010AT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T491C686M010AT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T491C686M010AT
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 68UF 10V 20% 2312
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero T491C686M010AT Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 68UF 10V 20% 2312 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 194535 pcs Tietolomake T491 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Tyyppi Molded Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Sarja T491
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2312 (6032 Metric)
Muut nimet 399-10179-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Valmistaja Koko Koodi C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.80mm)
ominaisuudet General Purpose Epäonnistumisprosentti -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.2 Ohm Yksityiskohtainen kuvaus 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm
kapasitanssi 68µF