Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > T491X477K004AS
T491X477K004AS
T491X477K004AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T491X477K004AS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T491X477K004AS
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 470UF 4V 10% 2917
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4614 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero T491X477K004AS Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 470UF 4V 10% 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4614 pcs Tietolomake T491 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 4V
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja T491
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet Q1172715 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistaja Koko Koodi X Lifetime @ Temp. -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm) ominaisuudet General Purpose
Epäonnistumisprosentti - ESR (Equivalent Series Resistance) 500 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2917 (7343 Metric) 500 mOhm kapasitanssi 470µF