Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > T491X687K006AT
T491X687K006AT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T491X687K006AT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T491X687K006AT
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 680.UF 6.0V
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 59532 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero T491X687K006AT Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 680.UF 6.0V Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 59532 pcs Tietolomake T491 Series, Industrial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja T491
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Valmistaja Koko Koodi X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm)
ominaisuudet General Purpose Epäonnistumisprosentti -
ESR (Equivalent Series Resistance) 600 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 680µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm
kapasitanssi 680µF