Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > T496D106K025AS
T496D106K025AS
T496D106K025AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T496D106K025AS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T496D106K025AS
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 10UF 25V 10% 2917
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4877 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero T496D106K025AS Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 10UF 25V 10% 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4877 pcs Tietolomake T496 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja T496
Arvioinnit COTS Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Muut nimet 399-1719-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistaja Koko Koodi D
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.122" (3.10mm)
ominaisuudet Fail Safe with Built-in Fuse Epäonnistumisprosentti -
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric)
kapasitanssi 10µF