Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > T496D476K016AS
T496D476K016AS
T496D476K016AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T496D476K016AS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T496D476K016AS
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 47UF 16V 10% 2917
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5101 pcs
Product parameter
Osa numero T496D476K016AS Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 47UF 16V 10% 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5101 pcs Tietolomake T496 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja T496
Arvioinnit COTS Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Muut nimet 399-1701-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistaja Koko Koodi D
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.122" (3.10mm)
ominaisuudet Fail Safe with Built-in Fuse Epäonnistumisprosentti -
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 47µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric)
kapasitanssi 47µF