Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > T496X337M004AS
T496X337M004AS
T496X337M004AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T496X337M004AS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T496X337M004AS
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 330UF 4V 20% 2917
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5297 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero T496X337M004AS Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 330UF 4V 20% 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5297 pcs Tietolomake T496 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 4V
Tyyppi Molded Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja T496
Arvioinnit COTS Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Muut nimet 399-1666-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistaja Koko Koodi X
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm)
ominaisuudet Fail Safe with Built-in Fuse Epäonnistumisprosentti -
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2917 (7343 Metric)
kapasitanssi 330µF