Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali - polymeerikondensaattorit > T520B336M010ASE040
T520B336M010ASE040
T520B336M010ASE040
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T520B336M010ASE040 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T520B336M010ASE040
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 33UF 10V 3528
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5762 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero T520B336M010ASE040 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 33UF 10V 3528 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5762 pcs Tietolomake T520 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Tyyppi Molded Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Sarja KO-CAP® T520
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1411 (3528 Metric) Muut nimet 399-3329-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Valmistaja Koko Koodi B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm)
ominaisuudet General Purpose ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1411 (3528 Metric) 40 mOhm @ 100kHz kapasitanssi 33µF